Продавець AkkumService розвиває свій бізнес на Prom.ua 3 роки.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
94 відгуків
Доставка по городу - от 50грн./Купим старый акб - 4,5грн А/ЧВсё просто!
Интернет магазин аккумуляторов для автомобилей «AkkumService»
+380506168863
+380969170123
+380734760802

Поширені питання

 • Кальцієвий, гібрид або AGM: який тип батарей найвразливішим для глибокого розряду?

  Найчутливішими до глибокої розрядки є АКБ на основі кальцієвої технології. Для того, щоб повністю вивести їх з ладу, необхідно всього 5-6 розрядів. У теж час батареї гібридні і AGM можуть перенести до 400 подібних «стресів».

 • Здатний великий струм акумулятора завдати шкоди стартеру автомобіля?

  Струм, відповідно до закону Ома, визначається такою величиною як опір навантаження, яку в нашому випадку забезпечує стартер. Не важливо, скільки видає акумуляторна батарея – споживач, тобто стартер, візьме собі лише необхідні йому 100-200 А.

 • Який сенс пропонувати акумулятори, що мають струм запуску 600 А, коли потреба автомобіля зазвичай в 3 рази нижче?

  Зазначений виробником на корпусі АКБ струм холодного пуску – це параметр, що позначає те, що батарея здатна накопичувати і за 10 секунд віддати струм, що має силу 600 А. Можна сказати, що ця цифра означає високу якість батареї, адже навіть при заряді до 70% вона здатна ефективно впоратися зі своїм завданням.

 • Утилізація використаної батареї: ціна питання?

  У Харкові використаний акумулятор можна здати в утилізацію, сплативши 5,5 грн. за 1 Ач ємності.

 • Як визначити полярність акумулятора?

  Сучасні акумуляторні батареї, купити які пропонує наша компанія, мають клеми, розміщені виробником вздовж найбільш довгої сторони батареї. Щоб визначити полярність, потрібно розгорнути АКБ цією частиною до себе. Якщо контакт з позначенням «+» праворуч, то батарея має полярність «0», яку також називають «європейською», а також «зворотного». При лівому розташування клеми «+», полярність буде позначатися «1» та називатися «прямий».

 • Чи зможу я замінити придбаний товар по гарантії, якщо проживаю в іншому місті?

  Офіційну гарантію на акумуляторні батареї надає їх виробник. Виробник забезпечує дотримання прав споживача в разі виникнення проблем, що є гарантійним випадком, у тому числі і заміну АКБ.

  Багато популярні моделі акумуляторів представлені на ринку України не виробниками, а торговельними організаціями. У цьому випадку на товар надається гарантія на дуже короткий термін. Ще одним мінусом є те, що у разі необхідності заміни АКБ, вона може бути здійснена лише за умови наявності відповідної батареї на складі. Саме проблеми, що виникають при заміні продукції продавцем, змушують покупців цікавитися датою виготовлення джерела живлення.

 • Скільки зберігаються у вас на складі акумулятори?

  Ми ретельно стежимо за «віком» наших товарів, тому в нашому магазині немає АКБ старше 2-4 місяців. Це не стосується колишніх у вживанні акумуляторних батарей.

 • Резервна ємність батареї – що це?

  Ця характеристика акумулятора показує, скільки зможе працювати двигун автомобіля при несправному генераторі. Визначається цей параметр, як час у хвилинах, за який напруга на контактах акумулятора, що забезпечує в навантаження струм силою 25А, впаде до критичних 10,5 Ст. Випробування проходить при +25 градусів. Чим більше часу протримається АКБ, тим краще.

 • Чи є сенс взимку «розігрівати» батарею включенням фар перед запуском мотора?

  Цей прийом був деякий час дуже популярний і навіть описувався в літературі. Проте, ряд дослідів, проведених експертами, показав, що включення фар не робить ніякого впливу на характеристики джерела живлення в зимових умовах. Більш того, отримати розігрів від лампочки батарея не може, а от позбутися частини заряду – цілком. Серйозно розряджену АКБ включення фар може розрядити остаточно.

 • Як розшифрувати маркування акумуляторів, випущених в Німеччині – 560 408 054?

  У першому знаку закодований діапазон ємності, в якому знаходиться дана батарея – 5 – це ємність від 1 до 99 Ач, 6 – батарея з 100-199 Ач і т. д. Наступні цифри – точна ємність АКБ, в нашому випадку – це 60 Ач. Три цифри в середині – закодовані характеристики корпусу виробу, а в кінці – значення струму холодної прокрутки – у нас це 540А.

 • Можна визначити рівень заряду АКБ при відсутності індикатора?

  Найоптимальнішим варіантом визначення рівня заряду буде завмер вольтажу АКБ на клемах. При повністю зарядженій батареї 12 В прилад покаже 12,6-12,7 Ст. Точний заряд можна визначити, скориставшись спеціальною таблицею.

 • Що закодовано у маркуванні українських АКБ наприклад 6СТ-60-АЗ?

  В цій комбінації цифр і букв, перший символ позначає кількість банок, що входять до складу АКБ. СТ – це призначення АКБ, тобто батарея для роботи зі стартером, 60 – ємність виробу в Ач, а дві букви в кінці розповідають про виконання джерела живлення: А – має одну загальну кришку, З – АКБ поставляється залитій і повністю зарядженої, П – поліетиленовий сепаратор, М – полівінілхлоридний сепаратор «мипласт», Е – батарея з корпусом, виготовленим з ебоніту у вигляді моноблока, Т – моноблок, матеріалом для якого послужив термопластичний полімерний матеріал.

 • Буде недозаряжаться акумуляторна батарея, якщо її ємність перевищує рекомендовану виробником для даного автомобіля. Чи зможе це негативно вплинути на стартер?

  Это утверждение не имеет под собой никакого основания. Батарее ничто не мешает полностью зарядиться, даже если она имеет большую,чем необходимо, емкость. Стартеру также в этом случае ничего не угрожает – ток потребления этого устройства останется неизменным, даже если батарея по своей номинальной емкости будет превышать рекомендованную в тысячу раз. Поломка может стать следствием небрежного отношения к стартеру. В качестве примера можно привести попытки «экстремалов» выбраться из грязи, используя стартер. У цьому випадку пристрій сильно нагрівається і акумулятор невеликої ємності, разрядившись досить швидко, не дасть стартеру згоріти.

 • Що таке «гібридна» АКБ?

  Гибридные аккумуляторы – это современные источники автономного питания, изготовленные по особой технологии. В таких батареях решетки электродов «+» и «-» изготавливают из сплавов свинца с разным составом. Обычно положительный электрод таких аккумуляторов состоит из свинцово-сурмянистого, а отрицательный – из традиционного свинцово-кальциевого сплава. Гибридные батареи сочетают в себе положительные качества двух технологий: максимально высокий ток пуска и экономия воды, свойственная кальциевым батареям и выносливость сурмянистых АКБ, нетребовательных к потребителям и стойких к полным разрядам.

 • Хочу встановити на автомобіль АКБ 62 Ач, але у стандартну комплектацію входить батарея 55 Ач. Можна використовувати акумулятор більшої ємності?

  Це саме той випадок, коли більше – означає краще! Сміливо ставте АКБ 55 Ач і отримаєте енергетичний запас 7 Ач.