Кошик
94 відгуків
Доставка по городу - от 50грн./Купим старый акб - 4,5грн А/ЧВсё просто!
Интернет магазин аккумуляторов для автомобилей «AkkumService»
+380506168863
+380969170123
+380734760802

Акумуляторний завод AtlasBX Co. Ltd Південна Корея

Популярні у нас в країні акумуляторні батареї HANKOOK – це продукція відомого південнокорейського виробника джерел живлення для автомобілів, компанії AtlasBX Co. Ltd. Компанія заснована в 1944 році і по праву вважається одним з лідерів азіатського регіону, як за кількістю випускаємої на ринок продукції та її надійності, так і за попитом на батареї, які успішно експортуються більш ніж в 80 країн світу. Виробник ставить перед собою відповідальну місію забезпечення кожного споживача на планеті, потребує в ефективному джерелі живлення для автомобіля, надійним, функціональними і при цьому максимально доступним електрообладнанням.

 

Бездоганна репутація акумуляторів AtlasBX Co. Ltd

 

Акумулятори Atlas користуються бездоганною репутацією у виробників автомобілів у всьому світі, але особливо популярна продукція компанії у корейських і японських автоконцернів. АКБ цієї марки входять в заводську комплектацію багатьох моделей автомобілів Toyota, Mazda, Mitsubishi, KIA, Hyundai, SsangYong. Також джерела живлення від AtlasBX Co. Ltd. широко використовуються з човновими моторами, снігоходами, мототехнікою та навіть легкомоторными літаками – висока надійність батарей цієї марки обмежує область застосування акумуляторів Atlas лише їх технічними параметрами, які з кожним роком охоплюють більш широке коло споживачів.

Компанія володіє декількома торговими марками:

· HANKOOK;

· Koba;

· Alphaline;

· Aurora;

· Exrider;

· Dupex.

Ці бренди настільки міцно увійшли в наше життя під своїми звучними іменами, що в більшості випадків, користуючись батареєю HANKOOK або Dupex, ми навіть не замислюємося, що їх випускає один і той же концерн.

 

Технології, якість і доступна ціна HANKOOK (посилання на каталог товару)

 

Як і інші виробники з Південної Кореї, AtlasBX Co. Ltd. Славиться своєю пристрастю до високих технологій. Продукція компанії безперервно удосконалюється і вдосконалюється, при цьому впроваджуються в життя не тільки найбільш перспективні галузеві напрацювання, але і ексклюзивні технології, розроблені в науковому центрі компанії. У конструкторських бюро і лабораторіях AtlasBX Co. Ltd. працюють фахівці в багатьох областях науки, перед якими стоїть завдання зробити акумулятори максимально якісними і при цьому недорогими.

Батареї бренду HANKOOK є одним з найбільш відомих продуктів південнокорейського виробника. Ці високотехнологічні акумулятори розраховані на використання там, де від батареї потрібна максимальна продуктивність і стійкість до зовнішніх факторів. Саме тому, багато азіатські автомобілі, що поставляються в Україну, укомплектовані саме АКБ цієї марки, чудово відчувають себе в наших непростих умовах експлуатації.

 

Серед переваг акумуляторних батарей HANKOOK особливо варто відзначити:

· Тривалий термін експлуатації;

· Високий рівень безпеки;

· Невибагливість;

· Підвищені пускові струми;

· Низький рівень саморозряду.

Всі перераховані фактори є наслідком строго контролю якості на всіх стадіях виробництва батарей, а також використання інноваційних технологій.

 

Будова батареї Hankook

 

В автомобільних джерелах живлення HANKOOK використовується новітня розробка інженерів компанії AtlasBX Co. Ltd – решітки X-Frame Grid. В АКБ корейського виробника ці деталі укладені в рамки, а їх поверхня покрита радіальним візерунком, нанесеним методом тиснення. Технологія, основні принципи якої компанія зберігає в секреті, за словами фахівців, гарантує швидкий запуск автомобільного двигуна навіть при низьких температурах, а крім цього, збільшує тривалість «життя» пластин і, як наслідок, продовжує час експлуатації батареї в 1,5-2 рази, в порівнянні з акумуляторами звичайного типу. Також в батареях використовується захист Grid-Protection – леговані кальцієм решітки і мають низький опір конвертерні сепаратори збільшують опірність джерела живлення до корозії і роблять його несприйнятливими до температурних перепадів. Акумулятори відносяться до необслуговуваним – герметичний корпус не допускає випаровування рідини і доливання дистильованої води в ємність батареї при експлуатації не потрібно.

Крім основних переваг, які стосуються безпосередньо експлуатаційних характеристик, батареї HANKOOK від AtlasBX Co. Ltd пропонують своїм користувачам також чимало додаткових «фішок», які роблять використання АКБ простим і комфортним. До таких додаткових функцій можна віднести індикатор заряду Magic Eye, який показує поточний стан батареї, полум'ягасник, що виключає загоряння вироби при появі іскри, лабиринтовая кришка, що запобігає проливання електроліту при сильних поштовхах і вібрації. Також виробник приділив особливу увагу матеріалу і конструкції корпусу – завдяки використанню міцних полімерів і особливому способу кріплення пластин до корпусу, акумулятори HANKOOK вважаються найбільш витривалими з усіх батарей бюджетного цінового сегмента.

Інші статті