Продавець AkkumService розвиває свій бізнес на Prom.ua 3 роки.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
97 відгуків
Доставка по городу - от 50грн./Купим старый акб - 4,5грн А/ЧВсё просто!
Интернет магазин аккумуляторов для автомобилей «AkkumService»
+380506168863
+380969170123
+380734760802

Акумуляторний завод Westa (Веста) Україна р. Дніпро

Історія корпорації Westa

Міжнародна науково-промислова корпорація Westa головний офіс та основні виробництва якої розташовані в місті Дніпро, є найстарішим та найбільшим на території України виробником акумуляторних батарей. Історія цієї компанії починається на зорі незалежності країни. Після розпаду Радянського Союзу, у державі не залишилося ні одного заводу, що випускає АКБ, і в Україні почала відчуватися нестача цих пристроїв. З ідеєю вирішення проблеми виступив колектив провідних науковців Академії наук, на чолі з доктором наук В. А. Дзензерським, який запропонував створити сучасне виробництво джерел живлення для автомобілів, що дозволяє забезпечити потреби України в якісних АКБ. Ідея знайшла підтримку не тільки в наукових колах, але і в органах влади і в 1992 році було організовано АКЦІОНЕРНОГО товариства «Іста» - перше в історії нашої держави підприємство такого типу.

З 1992 по 1995 рік підприємство активно розвивається. В цей період був побудований і запущений завод ЗАТ«ІСТА-Центр», розрахований на випуск 1,3 млн. акумуляторів на рік, а також проводилася серйозна наукова робота, спрямована на створення ефективних і недорогих стартерних джерел живлення для українських споживачів. В 1997 році підприємство отримало назву НВК «Іста» і приступив до зведення ще двох потужностей: підприємства, розрахованого на випуск 1 млн. АКБ в рік, і фабрики по переробці вичерпали свій ресурс батарей. У 2001 році три підприємства: ДДЗ «Енергоавтоматика», ЗАТ «ІСТА-Центр» і переробна фабрика ТОВ «Укрсплав» були включені в тільки що створену корпорації «ІСТА», визнану Національної, і отримали нових акціонерів.

Сьогодні корпорація Westa – це потужна виробничо-наукова компанія з солідними вітчизняними і зарубіжними інвестиціями, відоме далеко за межами нашої країни. Одним з останніх великих досягнень компанії можна назвати відкриття у 2010 році заводу «ВЕСТА-ІНДАСТРІАЛ» в р. Дніпро, не має по своїй технічній оснащеності і масштабами виробництва аналогів у Європі. Підприємство випускає понад 4 млн. одиниць продукції в рік, серед якої не тільки класичні АКБ для автомобілів і спеціальної техніки, але і системи нового покоління типу START/STOP, а також стаціонарні накопичувачі енергії.

 

Технології МНПК Westa

 

Представлені компанією «Веста» на світовому ринку АКБ продукти – це акумулятори з самими високими експлуатаційними характеристиками. Використання передових наукових розробок у галузі збереження енергії, а також строгий контроль якості сировини і готової продукції, дають можливість випускати продукцію найвищого класу, конкурентоспроможну не лише на європейському, але й на світовому ринку. Серед переваг продукції компанії, можна назвати наступні:

· Підвищені параметри струму прокручування в холодну погоду;

· Мінімальний саморозряд;

· Низькі показники втрати вологи при роботі;

· Хороші стартерні характеристики;

· Тривалий термін служби;

· Висока морозостійкість.

Акумулятори з Дніпра (посилання на каталог) відмінно адаптовані для наших широт і забезпечують простий запуск двигуна при мінусових температурах.

Всі батареї мають високий ступінь захисту від зовнішніх впливів, мають вибухозахищене виконання і безпечні для навколишнього середовища. При виробництві АКБ використовується свинець високої міри очищення, в який додається срібло. Використання цієї технології дозволяє добитися максимально низьких показників саморозряду батареї, а також робить її стійкою до вібрацій. Також сплав легують оловом, для надання йому стійкості до корозії та підвищення стартерних характеристик пристрою. Ця технологія запатентована виробником і не використовується більше ніде в світі. Порівняно з виробами інших виробників, джерела живлення від «Westa» мають збільшену кількість пластин і особливий пристрій струмовідводів, що мають форму экспандированных решіток.

Джерела живлення класу «преміум», що випускаються МНПК Westa, оснащуються сепаратор-конвертами типу «High performer», розробленими німецьким виробником Daramik. Маючи товщину всього 250 мкр, цей бар'єр не схильний до дії кислот і в 2 рази більш стійкий до проколу, ніж аналоги від інших розробників. Використання цієї технології дозволяє досягти максимально високих показників безпеки і значно продовжити термін служби батарей.

Виробництво МНПК «Веста» відповідає високим європейським стандартам захисту навколишнього середовища і має замкнутий цикл з повною переробкою відходів і вийшла з ладу продукції в сировину для нових батарей.

 

Продукція МНПК Westa

На сьогоднішній день корпорація «Веста» випускає широкий спектр акумуляторних батарей для легкових і вантажних автомобілів, а також спеціальної техніки. Проводиться три основні лінійки продукції:

  •          Клас «Економ» - надійні і невибагливі бюджетні пристрої з відмінними експлуатаційними характеристиками і тривалим терміном служби;
  •          Клас «Стандарт» - батареї середньої цінової категорії для вітчизняних та іноземних автомобілів, створені з використанням останніх наукових розробок;
  •          Клас «Преміум» - вироби, розраховані на використання з технікою найбільш вимогливою до характеристик батареї. При створенні АКБ цього класу використовуються інноваційні розробки корпорації і її зарубіжних партнерів.

Виробник випускає акумулятори ємністю від 45 до 225 Ah, що практично повністю покриває потреби вітчизняних споживачів, які використовують українські та імпортні автомобілі різного класу.

Міжнародна корпорація Westa – це компанія, що динамічно розвивається, впевнено дивиться в майбутнє. Величезний науково-технічний потенціал цього виробника дозволяє сподіватися на те, що галузь буде продовжувати розвиватися і з часом Україна займе гідне місце в ряду найбільших світових постачальників надійних і безпечних акумуляторних батарей.

Інші статті