Кошик
94 відгуків
Доставка по городу - от 50грн./Купим старый акб - 4,5грн А/ЧВсё просто!
Интернет магазин аккумуляторов для автомобилей «AkkumService»
+380506168863
+380969170123
+380734760802

Акумуляторний завод Delkor Corporation (Південна Корея)

Продукція з Південної Кореї: акумулятори нового покоління

 

Завод акумуляторів Medalist

 

Південна Корея недарма є одним з почесних «Азіатських Тигрів», поряд з Сінгапуром, Гонконгом і Тайванем. Економіка цього невеликого далекосхідного держави в рекордні терміни вирвалася на лідируючі світові позиції і напис «Зроблено в Кореї», нанесена на яку-небудь продукцію, незмінно викликає повагу. Корейський автопром давно вже заявив про себе якісними і доступними за ціною автомобілями і було б дивно, якби на ринку відсутні автомобільні акумулятори, виготовлені з притаманними жителям цієї країни тягою до інновацій і увагою до дрібниць.

 

Особливості АКБ Medalist

 

Автомобільні акумулятори Medalist (перейти в каталог товару) – це продукція корейського виробника Delkor Corporation, яка давно вже відома власникам легкових і вантажних машин в десятках країн світу. Сьогодні можливість використовувати ці сучасні якісні батареї з'явилася і у наших споживачів. АКБ Medalist об'єднали в собі новітні розробки в області збереження електричної енергії, технології безпеки, корейське якість і по-справжньому приємну «азіатську» ціну. Серед особливостей цих батарей особливо хочеться виділити наступні:

  •         Решітки, виготовлені за особливою, запатентованої компанією технології. Холодна ковка, в поєднанні з подальшою розтяжкою в процесі охолодження, дозволяє максимально упорядкувати кристалічну решітку сплаву, збільшивши механічну міцність виробу і майже в 100 разів зменшивши схильність до корозії. Сьогодні такий спосіб обробки металу застосовується виключно на заводах компанії Delkor.
  •          Амортизуючі ребра жорсткості на корпусі АКБ. Відомо, що в процесі зарядки і розрядки джерело живлення трохи змінює свою форму, що з часом призводить до руйнування корпусу батареї. Ребра жорсткості на поверхні корпусу не тільки допомагають зберегти ідеальну форму колби, але й відіграють роль своєрідних амортизаторів, беручи на себе поштовхи та вібрації, що незмінно супроводжують поїздки по наших дорогах.
  •         Абсолютно плоске дно АКБ. Завдяки ретельно прорахована геометрії корпусу, необхідність у додатковому рельєфі дна біля акумуляторів Medalist повністю відсутня. Це відіграє велику роль в експлуатації батареї, так як виступають у внутрішній об'єм ребра іноді пошкоджують пластини джерела живлення.
  •          В батареях Medalist використовуються кришки оригінальної конструкції, що не зустрічаються більше ні на одній АКБ в світі. Замість традиційних заглушок з різьбою, в цих пристроях застосований особливий запатентований механізм, що гарантує надійну ізоляцію вмісту батареї. Лабіринтова система уловлює випаровування і повертає їх назад в акумулятор, що виключає необхідність в обслуговуванні пристрою.
  •         При складанні АКБ Medalist не використовується клей – кришка батареї кріпиться до корпусу виключно термозваркою. Такий підхід гарантує абсолютну герметичність стику.
  •          Особлива технологія фіксації клем. Термінали батарей корейського виробництва, фіксуються методів вкручування з подальшим обтисненням. На відміну від батарей інших виробників, де клеми просто припаюються, Medalist не схильний поширеною «хвороби» АКБ, полягає в розхитуванні контактів.

Як ми бачимо, конструктори Delkor Corporation передбачили навіть ті дрібниці, які більшість виробників акумуляторів воліють ігнорувати. При порівнянні АКБ з Південної Кореї з батареями з інших країн, які перебувають з ними в одній ціновій та цільової категорії, найчастіше віддають перевагу продукції Delkor, як більш функціональною, надійної та доступної за ціною.

 

Чому ще вибирають Medalist від Delkor Corporation?

 

Решітки акумуляторів Medalist виготовляються із сплаву свинцю і кальцію, з додаванням певної кількості олова і подальшим легуванням сріблом. Такий хімічний склад дозволяє значно скоротити витрату води джерелом живлення і повністю виключити необхідність її поповнення протягом усього життя батареї. Крім цього, особлива хімічна формула на порядок знизила показники саморозряду при зберіганні АКБ. Щоб максимально захистити решітки від впливів ззовні, виробник армировал їх стрічкою зі спеціального пластику. Це допомагає уникнути такого неприємного, але, на жаль, частого явища як осипання пластин. Вібрації залишаються найлютішим ворогом автомобільних джерел живлення і стрічка, розташована в нижній частині решіток, допомагає зберегти їх поверхню ідеальної протягом усього терміну служби батареї.

Важливим чинником популярності продукції Delkor Corporation є її легендарне якість. Складна, багатоступенева система контролю, що діє на фабриках компанії, складна для нашого розуміння, але забезпечує неймовірну ефективність виробництва. Людський працю у цехах концерну зведений до мінімуму, що дає можливість максимально знизити вплив на технологічний процес людського фактора і при цьому допомагає убезпечити співробітників від впливу шкідливого виробництва.

Акумуляторні батареї, що випускаються концерном Delkor Corporation під брендом Medalist, відмінно адаптовані для використання в наших умовах. Відсутність необхідності в обслуговуванні, несприйнятливість до вібрацій і поштовхів, відмінна продуктивність в зимовий час і приємна ціна роблять ці джерела живлення дуже популярними у наших споживачів. Термін служби цих продуктів вище, ніж у більш дорогих аналогів і це забезпечує ще один плюс в скарбничку молодого бренду.

Інші статті